Poranik: Spawalnictwo

Gdzie kupić?

zobacz

Start Aktualności Szkolenie IRWIN-STIGA-STAYER w Toruniu
Szkolenie IRWIN-STIGA-STAYER w Toruniu
wtorek, 19 października 2010 00:00

W dniach 15-17.10.2010 w Toruniu słowo „narzędzia" było odmieniane przez wszystkie przypadki, a to za sprawą cyklicznego jesiennego szkolenia partnerów Północnej Grupy Narzędziowej, na które wraz z markami IRWIN i STIGA, w tym roku zapraszała także marka STAYER.

Tym razem szkolenie odbyło się w „Mieście Kopernika" – Toruniu. Toruń – miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO – zachwycał zebranych gości podczas zwiedzania gotyckiej starówki. Nasi goście oglądali też spektakl w toruńskim teatrze oraz byli na seansie w Planetarium. Nie zabrakło również „ziemskich" przyjemności, jak np. sutej biesiady w średniowiecznych wnętrzach karczmy Spichrz. 

Program szkoleniowy był równie napięty. Krystian Czapp, Dyrektor Sprzedaży IRWIN zaprezentował nowości na 2011 r, podsumował akcję Supermajster, wręczył nagrody dla Partnerów PGN za największą sprzedaż i dynamikę.
Prezentację STIGA prowadził Marcin Liszyński, Dyrektor Handlowy firmy. Uczestnicy szkolenia mogli zapoznać się z nowinkami w asortymencie STIGA na najbliższy sezon.
O hiszpańskich elektronarzędziach profesjonalnych STAYER mówił prezes PGN, Bronisław Chwała. Autoryzowani Dystrybutorzy STAYER obecni na szkoleniu otrzymali odpowiednie certyfikaty.
Spotkanie Partnerów PGN było, jak zawsze, okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy zaproszonych właścicieli sklepów narzędziowych z całego kraju. Cieszymy się, że w tym roku udało nam się zainteresować uczestników szkolenia także nową na polskim rynku marką STAYER.

 

 

 
Copyright 2010 Stayer, PGN | Realizacja: zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information