Poranik: Spawalnictwo

Gdzie kupić?

zobacz

Start Aktualności Medal Europejski dla STAYER'a!
Medal Europejski dla STAYER'a!
poniedziałek, 22 listopada 2010 00:00

17 listopada b.r. w Teatrze Wielkim w Warszawie odbył się finał XXI edycji Medalu Europejskiego. Z przyjemnością informujemy, iż odznaczeniem tym uhonorowane zostały elektronarzędzia profesjonalne STAYER. Medal odebrał Prezes Zarządu Północnej Grupy Narzędziowej Sp. z o.o. - generalnego dystrybutora tej marki na polskim rynku – Bronisław Chwała.

 

  Organizowany przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli, Medal Europejski jest niekomercyjnym narzędziem wyróżniania wyrobów i usług spełniających standardy europejskie. Otrzymanie tejże nagrody stanowi powszechnie rozpoznawalne świadectwo wartości marki.

  Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowany wyrób musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

  Marka STAYER, obecna na polskim rynku od drugiego kwartału 2010 roku, już zyskała grono wiernych odbiorców. Wysoka jakość elektronarzędzi STAYER, zapewniająca bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność, ceniona jest na pięciu kontynentach. Jakość ta została doceniona także w Polsce – warto wspomnieć, iż poza wyróżnieniem marki Medalem Europejskim, elektronarzędzia te również bardzo dobrze wypadają w obiektywnych testach Gazety Narzędziowej.

 

 

Medal_dla_PGN_kopia_copy

 

 
Copyright 2010 Stayer, PGN | Realizacja: zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information