Poranik: Spawalnictwo

Gdzie kupić?

zobacz

Start Aktualności STAYER dopinguje najlepszych!
STAYER dopinguje najlepszych!
poniedziałek, 06 grudnia 2010 00:00

„Moc i temperament" to główne hasło profesjonalnych elektronarzędzi STAYER. Hasło to jednak jak najbardziej przypisać można także młodej, drobnej i delikatnej ostródziance Natalii Staroń, która w dniach 27-28 listopada 2010 roku zdobyła 2 złote medale w XI Pucharze Polski w armwrestlingu - Kołobrzeg 2010 w kategoriach Seniorki – lewa i prawa ręka do 54kg. Sukces ten cieszy nas wyjątkowo – marka STAYER oraz Północna Grupa Narzędziowa, będąca generalnym dystrybutorem tej marki na rynku polskim, byli sponsorami wyjazdu pani Natalii.

 

O tak „mocnym" i temperamentnym sporcie, jakim jest armwrestling, a także o samej sobie napisała do nas pani Natalii:

 

Witam. Nazywam się Natalii Staroń, mam 20 lat i jestem członkinią klubu sportowego UKS „Gladiator Ostróda" zrzeszonego w Federacji Armwrestling Polska, która swoją siedzibę ma w Gdyni.Od trzech lat czynnie działam na ar.enie polskiego siłowania na ręce. Moje największe osiągnięcia to kilkukrotne vicemistrzostwo Polski, kilkukrotnie zdobyte 2-miejsce na Pucharze Polski, mistrzostwo Polski na lewą i prawą rękę w roku 2009 w kat. 50kg kobiet, vicemistrzostwo Polski na lewą i prawą rękę w roku 2010 w kat. 55kg kobiet oraz dwa złote medale na Pucharze Polski Kołobrzeg 2010 na lewą i prawą rękę w kat. 54kg kobiet.

Armwrestling to sportowy sposób siłowania na ręce, który w Polsce zapoczątkował obecny prezydent FAP, pan Igor Mazurenko. Teraz nasza dyscyplina rozwija się bardzo prężnie i ma coraz więcej zwolenników zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn ale armwrestling dzieli się na kategorie nie tylko ze względu na płeć lecz również na kategorie wagowe, juniorskie, seniorskie, master, grandmaster oraz osób niepełnosprawnych. Zatem każdy, kto uważa że będzie umiał ciężko pracować na swój sukces może uprawiać armwrestling.
Siłowanie na ręce to dla mnie nie tylko hobby ale również nieodłączna część mojego życia, jak to kiedyś powiedział mój klubowy kolega – „armwrestling jest jak nałóg, jak już zaczniesz to nie możesz przestać". Bowiem sportowa agresja jaka się wtedy wyzwala potrafi naprawdę pozytywnie uzależnić. Kocham ten sport i choć jest on jeszcze w Polsce mało popularny to liczę na to, iż dzięki wszystkim uprawiającym armwrestling zawodnikom, którzy poświęcają temu czas ta dyscyplina stanie się niebawem związkiem sportowym. Z roku na rok wzrasta ilość klubów i zawodników chcących rozwijać się pod kątem siłowania na ręce. W naszym klubie jest także mój brat Radosław Staroń, który w tym roku został vice mistrzem świata zawodowców w kategorii 78kg na Nemiroff Cup.
Ja dzięki Północnej Grupie Narzędziowej i marce STAYER mogłam w tym roku pojechać na Puchar Polski do Kołobrzegu i po ciężkich treningach na siłowni udało mi się pokonać wszystkie moje przeciwniczki. Jestem z tego ogromnie zadowolona i mam nadzieje że na Mistrzostwach Polski 2011, które najprawdopodobniej odbędą się w kwietniu w miejscowości Nisko uda mi się powtórzyć ten sukces.

 

Jest nam niezwykle miło, że marka STAYER choć  odrobinę mogła przyczynić się do sukcesu Mistrzyni Polski w armwrestlingu pani Natalii Staroń.

Życzymy dalszych sukcesów!

 

Zdjecia dzięki uprzejmości serwisu armpower.net.

 

 

 

 

 
Copyright 2010 Stayer, PGN | Realizacja: zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information