Poranik: Spawalnictwo

Gdzie kupić?

zobacz

Start Aktualności Szkolenie dla najlepszych Partnerów PGN i STAYER na Wyspach Kanaryjskich
Szkolenie dla najlepszych Partnerów PGN i STAYER na Wyspach Kanaryjskich
środa, 03 sierpnia 2011 11:01

   Północna Grupa Narzędziowa wraz ze STAYER Iberica S.A. organizują szkolenie dla dystrybutorów marki STAYER w Polsce.

Uczestnicy wyłonieni na podstawie trwającego 12 miesięcy 2011r rankingu obrotów zostaną zabrani w lutym 2012 na Wyspy Kanaryjskie.Hiszpański temperament, kojarzący się z elektronarzędziami profesjonalnymi STAYER, nie pozwolił nam wybrać innego miejsca niż te gorące wysypy, na pierwsze zagraniczne szkolenie dla dystrybutorów.

   Kanary to położony na Oceania Atlantyckim, na zachód od Wybrzeży Afryki archipelag, składający się z siedmiu wysp. przynależących do Hiszpanii. W związku z tym Wyspy Kanaryjskie wchodzą w skład Unii Europejskiej i strefy EURO. Hiszpański temperament, wulkaniczne krajobrazy, kanaryjska kuchnia oraz atlantycka bryza tworzą niesamowity koktajl wakacyjnej atmosfery i zapewniają najlepsze wspomnienia z tego pięknego zakątka odległego od Polski o niecałe 6 godzin lotu. Wyspy Kanaryjskie od wielu lat cieszą się niesłabnącym zachwytem odwiedzających. Mamy nadzieję, że szkolenie dla dystrybutorów STAYER będzie równie niezapomniane

 

 

 
Copyright 2010 Stayer, PGN | Realizacja: zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information