Poranik: Spawalnictwo

Gdzie kupić?

zobacz

Start Aktualności Stayer na BUDMIE 2012
Stayer na BUDMIE 2012
wtorek, 31 stycznia 2012 08:10

   W dniach 24-27 stycznia 2012 roku w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budma 2012. Hasło tegorocznych targów brzmiało ,, Budownictwo przyszłości – uwolnij swoją wyobraźnię". Na powierzchni 60 000 m swoje stoiska zaprezentowało ponad 1200 firm z 33 krajów. Program wydarzeń, jak również ekspozycje wystawców miały na celu prezentację najnowszych rozwiązań w kierunku innowacyjnego budownictwa

W tym prestiżowym wydarzeniu po raz drugi uczestniczyła także marka Stayer.

 

  Targi BUDMA były okazją do zorganizowania spotkania dla największych dystrybutorów STAYER w Polsce. To wydarzenie uświetniła także obecność współwłaścicielki firmy Stayer, Pilar de la Fuente, która przyjechała do nas z samej Hiszpanii. Uroczysta kolacja odbyła się w Hotelu Rzymskim w Poznaniu, w międzynarodowym składzie – oprócz dystrybutorów polskich, gościliśmy delegację z Madrytu, z centrali STAYER Iberica, dystrybutora STAYER z Tunezji, oraz redaktorów Gazety Narzędziowej. Podczas tego wieczoru Prezes Północnej Grupy Narzędziowej, Bronisław Chwała, wręczył Pilar de la Fuente Medal Europejski, przyznany nam drugi rok z rzędu przez Business Center Club i Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

   Targi Budma 2012 to dopełnienie naszej codziennej pracy i starań o zadowolenie naszych odbiorców. Wyrażamy nadzieję, iż tegoroczne Targi były spotkaniem, które jeszcze bardziej zacieśni wzajemne relacje handlowe.

 

 

 
Copyright 2010 Stayer, PGN | Realizacja: zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information