Poranik: Spawalnictwo

Gdzie kupić?

zobacz

Start Aktualności Elektronarzędzia Green Stayer Hobby Line uhonorowane Medalem Europejskim
Elektronarzędzia Green Stayer Hobby Line uhonorowane Medalem Europejskim
wtorek, 25 czerwca 2013 10:31

 

Medal Europejski po raz trzeci nasz!

medal europejski 2007 - kopia

Dnia 5 czerwca b.r. na Stadionie Narodowych w Warszawie odbył się finał XXIV edycji Medalu Europejskiego. Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.,  po raz trzeci została odznaczona Medalem Europejskim  za dystrybucję hiszpańskich elektronarzędzi firmy Stayer. W tym roku wśród takich osobistości jak Janusz Gajos, Magdalena Kumorek czy Kazimierz Kaczor na świecznik wystawiona została nowa grupa hiszpańskich elektronarzędzi – Green Stayer Hobby Line.
Ta prestiżowa nagroda przyznawana przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli, jest wyróżnieniem dla firmy, która spełnia wysokie standardy europejskie i wykazuje wysoką jakość swoich wyrobów i usług.
Otrzymany laur jest dowodem solidnej marki, która wspierana działaniami kadry zarządzającej i doświadczonego zespołu pracowników zapewnia wysoką jakość swoich produktów.

 

altaltaltalt

 
Copyright 2010 Stayer, PGN | Realizacja: zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information