Poranik: Spawalnictwo

Gdzie kupić?

zobacz

Start STAYER w Polsce
STAYER w Polsce

Gdy STAYER IBERICA zainteresowała się rynkiem polskim w lutym 2010, z propozycją współpracy zwróciła się między innymi do Północnej Grupy Narzędziowej, korzystając z pośrednictwa Biura Radcy Handlowego ambasady Hiszpanii w RP. Rozmowy bezpośrednie w centrali PGN w Ostródzie, potem na targach w Kolonii w marcu 2010, doprowadziły do wizyty Zarządu i zespołu handlowego PGN w siedzibie producenta w Hiszpanii.

Zakłady STAYER położone są w nowoczesnym parku technologicznym w Pinto pod Madrytem. Hale produkcyjne, laboratoria kontroli jakości, najwyższy poziom zaawansowania technologicznego. Dobre wrażenia wyniesione z wizyty u producenta były jednym z ważnych elementów podjęcia decyzji o podpisaniu przez PGN umowy dystrybucyjnej na wyłączność na terenie Polski.

Elektronarzędzia profesjonalne STAYER będą dostępne w najlepszych sklepach narzędziowych w kraju. Sukcesywnie powiększana sieć sprzedaży ma zapewnić jak największej liczbie użytkowników możliwość zakupu i pracy mocnymi, profesjonalnymi maszynami „z najlepszej ligi” , konkurujących przystępną ceną.

 
Copyright 2010 Stayer, PGN | Realizacja: zabart.com

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information